Galco SM2-266R Speed Master 2.0 OWB Tan Leather Paddle Fits Kimber/Springfield 1911 4", Colt/SW1911SC/Para USA 4 1/4" Right Hand
https://www.tandktactical.com/web/image/product.template/34616/image_1920?unique=5e1cef1
Speed Master features an open top design for speed, covered trigger for safety and tension screw adjustment for added security, the highly versatile Speed Master 2.0 adds convenient on/off ability to the equation when set up as a paddle holster. The Speed Master 2.0 can also be configured as a solid and stable belt holster using the included belt slot attachment. Compatible with belts up to 1.75". Fits Colt 4 1/4" 1911, Colt 4 1/4" 1911 w/wo red dot, Kimber 4" 1911, Kimber 4" 1911 W/RAIL, Kimber 4" 1911 w/wo red dot, PARA USA 4 1/4 Staggered w/wo red dot, PARA USA 4 1/4" Single Stack Mag, PARA USA 4 1/4" Single Stack w/wo red dot, PARA USA 4 1/4" with Staggered Mag, S&W SW1911SC 4 1/4", S&W SW1911SC 4 1/4" w/wo red dot, Springfield 4" 1911, Springfield 4" 1911 w/wo red dot.